top of page

Technológie

Dávame si záležať, aby mali naše upratovacie a čistiace služby punc najvyššej kvality.

Kvalitne odvedená práca úzko súvisí s pracovnými postupmi a čistiacimi prostriedkami, ktoré sa použijú. Preto pri práci používame výlučne prístroje a dezinfekčné prostriedky vysokých štandardov od spoľahlivých dodávateľov.

 

Našim cieľom je, aby boli vaši zamestnanci a zákazníci v čistom a hygienicky nezávadnom prostredí. Preto máme špeciálne vyškolený tím, ktorý ovláda správne postupy narábania s prístrojmi a čistiacimi prostriedkami počas upratovania a čistenia priestorov.

Dezinfekčné prostriedky

Na upratovanie a dezinfekciu plôch, povrchov, údržbu a servis upratovacej techniky spolupracujeme s renomovanou spoločnosťou Schülke CZ. Je to náš hlavný profesionálny partner a dodávateľ dezinfekčných prostriedkov. Zároveň nám spoločnosť Schülke CZ poskytuje odborné školenia správneho použitia dezinfekčných prostriedkov, pričom certifikáciu vlastnia všetci naši zamestnanci. Spoločnosť je držiteľom certifikátov ISO 13485 a ISO 9001. Svoje produkty vyrába inovatívnymi a bezpečnými postupmi, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, ekonomicky a za dodržania vysokých štandardov kvality.

logo_schulke_blue.jpg
schulke-certifikacie.JPG

Na dezinfekciu plôch a povrchov používame napríklad:

dezinfekcny-prostriedok.JPG
desprej.JPG

desprej® new 

Biocidný dezinfekčný prostriedok, ktorý je vhodný na dezinfekciu malých plôch a povrchov v zdravotníckych zariadeniach, kozmetických salónoch, fitness a wellness centrách a podobne. Obzvlášť vhodný v sektoroch so zvýšeným infekčným rizikom.

desprej® sensitive 

 

Tekutý dezinfekčný prípravok, ktorý je vhodný v sektore nemocničných zariadení. Konkrétne na zdravotnícke prostriedky, prístroje a pomôcky z plastu a plexiskla (inkubátory, displeje, UZV sondy, klávesnice, monitory atď.). 

Na upratovanie a čistenie používame napríklad tieto prístroje:

upratovaci-stroj-cleanfix.png
upratovanie-cistenie.png

 

Cleanfix TW 300 S

Malý a ľahký rozprašovací stroj TW 300 S je ideálnym riešením na čistenie malých a stredných zariadení. Práca so strojom je rýchla a efektívna. TW 300 S je vhodný na čistenie kobercov a tvrdých povrchov podláh a vysávanie za mokra. Dobré nasávanie zaisťuje rýchle čistenie povrchov po vyčistení.

Cleanfix RA 430 E

Veľmi odolný umývací stroj pre stredne veľké podlahové priestory v obchode a priemysle. Optimálne výsledky čistenia pri vysokom tlaku kefy. S veľkými kolesami stroj beží bez vibrácií a dobre sa vyrovnáva s prekážkami. Stroj sa samočinne posúva dopredu pomocou rotácie kefy.

Chceli by ste s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás!

+421 907 156 776

Alebo vyplňte formulár
a získajte cenovú kalkuláciu.
bottom of page