top of page

Cleantrend je upratovacia firma

s individuálnym prístupom

Ponúkame upratovacie a čistiace služby prispôsobené vašim potrebám.

V Cleantrend veľmi dobre vieme, že neexistujú dva rovnaké priestory. Každý priestor, ktorý upratujeme je jedinečný a prináša osobité výzvy, na ktoré sa snažíme dodať tie najlepšie možné riešenia na trhu. Preto si pred spoluprácou najprv priestor osobne prezrieme, aby sme zistili, čo všetko bude potrebné na doručenie najvhodnejšej a najefektívnejšej upratovacej služby.

 

Nezáleží, či má váš obchodný priestor sto metrov štvorcových alebo tisíc metrov štvorcových, navrhneme vám upratovaciu stratégiu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám, rozpočtu a časovému harmonogramu.


Všetky upratovacie služby, ktoré ponúkame, vieme prispôsobiť potrebám vášho priestoru. Náš profesionálne zaškolený tím používa výlučne kvalitné čistiace prostriedky, technológie a postupy, aby sme zabezpečili, že naša práca bude spĺňať vysoký štandard a prekračovať vaše očakávania.

Naša upratovacia firma Cleantrend dodáva:

Čistiace služby pre široké spektrum sektorov:

Či už ide o upratovanie kancelárie, nemocnice alebo skladu máme odborné znalosti a mnoho skúseností na poskytnutie upratovacích služieb v mnohých oblastiach. Na základe zhodnotenia stavu vášho priestoru a požiadaviek zaručíme upratovanie a čistenie najvyššej kvality.

Zameriavame sa na upratovanie priestorov, ako napríklad:

Vyplňte nasledovný formulár
a získajte predbežnú cenovú kalkuláciu.

Prosím vyplňte vaše kontaktné údaje:

Vyplňte informácie o priestore, kde potrebujete čistiace a upratovacie služby:

O aký typ služieb máte záujem?*

*vybrať môžete viac možností

Ďakujeme! Čoskoro vás budeme informovať

o ďalšom postupe.

bottom of page