top of page

Pravidelné upratovanie a čistenie priestorov

Budova alebo priestor, v ktorom sa pohybujú ľudia na dennodennej báze by mali byť preventívne chránené pravidelným upratovaním a dezinfekciou.  Či už ide o nemocnicu, nákupné centrum alebo kanceláriu - každý interiérový priestor si vyžaduje individuálny upratovací plán, ktorý je pre toto prostredie vhodný.

V CleanTrend zo skúsenosti vieme, že priestor, ktorý je dlhodobo zanedbávaný z hľadiska čistoty a dezinfekcie, môže podporovať tvorbu nebezpečných baktérií, plesní a vírusov, ktoré negatívne ovplyvňujú ľudské zdravie. Preto takmer vždy našim klientom odporúčame dlhodobú spoluprácu s pravidelným čistením a dezinfekciou, lebo iba v takom prípade vieme poskytnúť konštantne bezpečné prostredie pre život. 

 

Dlhodobá spolupráca si vyžaduje kvalitne nastavenú upratovaciu stratégiu, ktorá zahrňuje výber vhodných čistiacich postupov, dezinfekčných prípravkov, technológií a koordináciu pracovného tímu. 

Dezinfekčné práce prevádzame podľa technologických postupov schválených Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky a podľa zákona č.79/1997 Zb. o prenosných ochoreniach v znení neskorších predpisov a zákonu č.514 / 2001 Z. z. o ochrannej deratizácii, dezinsekcii a dezinfekcii. Viac o dezinfekcii.

Výhody spolupráce s Cleantrend

  • viac ako 10 rokov skúseností v komerčnej sfére

  • odborne spôsobilý profesionálny pracovný tím

  • prístroje a čistiace prostriedky najvyššej kvality (Schulke)

  • individuálny prístup ku každému klientovi

  • spĺňame medzinárodné normy ISO 9001, 14001 & 18001

  • časový harmonogram upratovania prispôsobíme vašim potrebám

  • pracujeme s ohľadom na životné prostredie

Chceli by ste s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.

+421 907 156 776

Alebo vyplňte formulár
a získajte cenovú kalkuláciu.
bottom of page