top of page
Hospital Hall

Kliniky a zdravotnícke zariadenia

V CleanTrend vieme, aké dôležité je udržiavať čisté, bezpečné a zdravé nemocničné prostredie, ktoré denne poskytuje starostlivosť o pacientov aj zamestnancov. Preto vždy, keď vstúpime do zdravotníckeho zariadenia, dôsledne pristupujeme k poskytovaniu najvyšších štandardov čistoty. Od lekárskych kancelárií až po nemocnice a kliniky máme vhodné prostriedky a odborné znalosti, ktoré zabezpečia konzistentné výsledky, ktoré zodpovedajú špecifickým potrebám nášho klienta.

Dôkladné upratovanie a čistenie nemocničných priestorov na pravidelnej báze je nevyhnutné na dodržiavanie prísnych hygienických noriem a tiež k zabráneniu krížovej kontaminácie.

 

Všetci naši zamestnanci prešli odborným školením špecifickým na zdravotnícke prostredie - na správne zaobchádzanie s medicínskymi zariadeniami, ako aj na správne skladovanie a likvidáciu použitých materiálov.

 

Neustále hľadáme najnovšie technológie čistenia a inovatívne chemikálie a čistiace systémy, aby sme mohli našim klientom zdravotnej starostlivosti ponúknuť čo najlepšie upratovacie služby.

Poskytujeme komplexné riešenia šité na mieru

Ako spoločnosť poskytujúca upratovacie služby sa radi sústredíme na konkrétne potreby nášho klienta. Na začiatku nastavíme spoluprácu, ktorá vyhovuje požiadavkám, časovému harmonogramu a rozpočtu nášho klienta, pričom našim je cieľom prekročiť očakávania.

Lekárske kliniky

Od skúšobných miestností po čakárne, kancelárie zamestnancov a sanitárne miestnosti má naša upratovacia firma odborné znalosti, skúsenosti a postupy na čistenie a upratovanie lekárskych kliník a zariadení. Naše štandardné metódy zabíjajú baktérie, čím docielime minimalizáciu šírenia infekčných ochorení.

Zdravotnícke zariadenia

Naši vysoko kvalifikovaní zamestnanci používajú na čistenie bezpečné postupy a prostriedky, ktoré slúžia na ochranu pred krížovou kontamináciou a infekciami, ktoré sú prítomné v nemocničných zariadeniach. V CleanTrend hlboko čistíme a dezinfikujeme ambulancie, čakárne, chodby, miestnosti pre pacientov, operačné sály a mnoho ďalšieho. Prečítajte si viac o COVID-19 profesionálnej dezinfekcii priestorov.

Výhody spolupráce s CleanTrend

  • viac ako 10 rokov skúseností v komerčnej sfére

  • odborne spôsobilý profesionálny pracovný tím

  • prístroje a čistiace prostriedky najvyššej kvality (Schulke)

  • individuálny prístup ku každému klientovi

  • spĺňame medzinárodné normy ISO 9001, 14001 & 18001

  • časový harmonogram upratovania prispôsobíme vašim potrebám

  • pracujeme s ohľadom na životné prostredie

Chceli by ste s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás!

+421 907 156 776

Alebo vyplňte formulár
a získajte cenovú kalkuláciu.
bottom of page