top of page

Špecializované upratovanie a čistenie

Každý priestor alebo budova má svoje špecifiká, ktorým vždy prispôsobíme stratégiu upratovania. Aby sme vyhoveli, všetkým požiadavkám, v CleanTrend vieme zabezpečiť aj čistenie a údržbu špeciálnych povrchov.

Renovovanie a ošetrenie gumených podláh

Guma je materiál, ktorý si okrem čistenia s vhodnými prípravkami vyžaduje aj renováciu po poškodení a následné ošetrenie. Náš tím je špeciálne vyškolený na prácu s gumenými podlahami, na čistenie, renovovanie a ošetrenie používame iba kvalitné prostriedky, ktoré sú na to určené. Viac o technológiách.

Ošetrenie kožených povrchov

Tak ako guma, aj koža si vyžaduje ošetrenie - to zabezpečujeme použitím špeciálnych prostriedkov, ktoré kožu čistia, vyživujú, chránia a udržiavajú zachovanie si vlastností tohto materiálu. Viac o čistiacich prostriedkoch.

Ošetrenie drevených podláh a nábytku

Starostlivosť je potrebná aj o drevené, laminátové a parketové podlahy, či nábytok. Postaráme sa o dokonalé ošetrenie, ktoré zabezpečí ochranu pred poškodením a dlhšiu trvácnosť dreveného materiálu. Poskytujeme pravidelné aj generálne upratovacie služby.

Natieranie protišmykovým voskom

Pokiaľ ide o bezpečnosť v danom priestore, natieranie protišmykovým voskom je veľmi dôležité najmä pri drevených a mramorových materiáloch. Pracovný tím CleanTrend je špeciálne vyškolený na prácu s akýmkoľvek povrchom. 

Odstránenie vodného kameňa

Postaráme sa o mechanické a chemické čistenie vodného kameňa, tam kde je to potrebné. Zabezpečíme vám dlhodobé odstránenie, ktoré aplikujeme v súlade s ochranou životného prostredia.

Výhody spolupráce s Cleantrend

  • viac ako 10 rokov skúseností v komerčnej sfére

  • odborne spôsobilý profesionálny pracovný tím

  • prístroje a čistiace prostriedky najvyššej kvality (Schulke) - viac o technológiách

  • individuálny prístup ku každému klientovi

  • spĺňame medzinárodné normy ISO 9001, 14001 & 18001 - viac o certifikáciách

  • časový harmonogram upratovania prispôsobíme vašim potrebám

  • pracujeme s ohľadom na životné prostredie

Chceli by ste s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.

+421 907 156 776

Alebo vyplňte formulár
a získajte cenovú kalkuláciu.
bottom of page