top of page

Profesionálne čistenie podláh

Na čistenie podláh používame kvalitné čistiace prostriedky a certifikované postupy. Vyčistíme akýkoľvek podlahový povrch tak, aby spĺňal naše štandardy kvality a prekročil vaše očakávania.

Čistenie gumenej podlahy

Gumené podlahy vo fitness centrách, na športoviskách alebo v tanečných školách si vyžadujú pravidelné čistenie spojené s renováciou a ošetreníme. Guma je špecifický materiál, ktorý si vyžaduje individuálnu starostlivosť. Len s použitím vhodných čistiacich prípravkov a postupov je možné zabezpečiť dlhodobú životnosť povrchu. Náš tím je špeciálne vyškolený na prácu s gumenými podlahami. Viac o technológiách, ktoré používame.

Čistenie a ošetrenie drevenej podlahy

Drevená podlaha, ktorá je očistená iba s použitím mokrého mopu, nie je úplne čistá, pretože na povrchu aj napriek tomu ostávajú nečistoty. Čistenie drevenej podlahy si vyžaduje hlboké odstránenie nečistôt, pretože bez toho nečistoty a alergény ostávajú v štrbinách a medzerách podlahy. Použitie mopu je teda iba čiastočné čistenie drevenej podlahy, na zabránenie hlbokého usádzania nečistôt preto odporúčame profesionálne čistenie drevenej podlahy.

Natieranie protišmykovým voskom

Pokiaľ ide o bezpečnosť v danom priestore, natieranie protišmykovým voskom je veľmi dôležité najmä pri drevených a mramorových materiáloch. Pracovný tím CleanTrend je špeciálne vyškolený na prácu s akýmkoľvek povrchom. 

Výhody spolupráce s Cleantrend

  • viac ako 10 rokov skúseností v komerčnej sfére

  • odborne spôsobilý profesionálny pracovný tím

  • prístroje a čistiace prostriedky najvyššej kvality (Schulke)

  • individuálny prístup ku každému klientovi

  • spĺňame medzinárodné normy ISO 9001, 14001 & 18001 - viac o certifikáciách

  • časový harmonogram upratovania prispôsobíme vašim potrebám

  • pracujeme s ohľadom na životné prostredie

Chceli by ste s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.

+421 907 156 776

Alebo vyplňte formulár
a získajte cenovú kalkuláciu.
bottom of page